O NAS

Zrealizujemy każde Twoje marzenie

Wesele w Sali Tanecznej to nie tylko gwarancja cudownej zabawy, ale również obietnica niezapomnianej atmosfery. Każde organizowane tutaj wesele jest inne, ściśle przebiegające według scenariusza pary młodej.

A kiedy zielenią się rabatki można przenieść się do urokliwego ogrodu usytuowanego tuż przed Salą Taneczną, by uwiecznić ten niesamowity czas na sesji fotograficznej.

Uroczyste przyjęcia i bale realizowane Sali Tanecznej, to zawsze wyjątkowa dbałość o szczegóły, a to dzięki ekipie prawdziwych specjalistów – zarówno jeśli chodzi o kuchnię, jak i o obsługę kelnerską.

SALA

W organizacji korzystamy z naszego prawie 20-letniego doświadczenia, aby każdy najmniejszy detal spełniał Państwa oczekiwania. Współpracuje z nami wiele sprawdzonych, wykwalifikowanych w obsłudze przyjęć weselnych podmiotów. Na miejscu cały bank niezbędnych informacji – niezwykle ułatwiający podjecie wielu trudnych decyzji odnośnie obsady – oprawy muzycznej (wybór wielu znakomitych zespołów muzycznych i DJ-ów), samochodu do ślubu (od bryczki konnej do londyńskiej taksówki), oprawy video-foto (kilka namiarów na sprawdzonych specjalistów), nauki pierwszego tańca dla nowożeńców, przedstawiciele hurtowni z alkoholem. Oferujemy salę weselną mogącą pomieścić do 100 gości.

OGRÓD

Bezpośrednio przy wejściu do Sali Tanecznej pod gustowną, białą altaną znajduje się wygodny, ratanowy komplet wypoczynkowy stanowiący doskonałe miejsce do złapania “drugiego oddechu” podczas przerw między blokami muzycznymi na weselu. Dalej – tuż przy Sali – pod zadaszeniem umieszczone są dwa duże zestawy z ławkami i stołami z których to w letnie miesiace korzystają chętnie wszyscy goście. Przed Salą Taneczną natomiast, rozlega sie piękny ogród, który niedawno został poddany gruntownej rewitalizacji,- w wyniku której,dzięki wielu zabiegom ogrodniczym – jego powierzchnia dwukrotnie wzrosła.Obok licznych nowo zainstalowanych wygodnych ław ogrodowych można podziwiać piekne rośliny i kwiaty . Znalazło sie też miejsce na nową altanę w której mieszczą się stół i ławki. Wszystko gustownie zostało wykończone ładnym kamiennym żwirem i świeżą korą drzewną.

MAGICZNE MIEJSCE

Nasz ogród to wspaniały plener do zdjęć dla pary młodej i całej przybyłej na uroczystość rodziny, Stanowi on super wybieg dla dzieci podczas przyjęć komunijnych lub z okazji chrzcin. To tutaj często przesiadują nasze pociechy bez ryzyka opuszczenia terenu – gdyż w czasie przyjęć mamy zwyczaj przymykać naszą bramę wjazdową . Ponadto mamy do dyspozycji duży parking dla gości. Jest możliwość pozostawienie auta i odebranie go nazajutrz.

Sala Taneczna

  • To kompleksowa aranżacja i obsługa wszelkich przyjęć okolicznościowych – wesel, komunii, chrzcin, konsolacji, rocznic ślubów, urodzin, spotkań towarzyskich, firmowych, a także pokazów i prezentacji towarów.
  • To gustowna sala bankietowa (do 100 osób) umiejscowiona w cichej, spokojnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku i wrzasku o niecodziennej, ciekawej architekturze (półokrągły wysoki na 10m dach) w klimatyzowanym wnętrzu.
  • To także imprezy otwarte przy oprawie muzycznej i suto zastawionych stołach) – Andrzejki, Sylwester czy ostatki. Zapraszamy do telefonicznej rezerwacji stolików.