Wyróżnienie

Jest nam niezmiernie miło poinformawać naszych klientów, że nasza firma uzyskała zaszczytne wyróżnienie w Plebiscycie Orły Branży Ślubnej. 

Poniżej pozwoliliśmy sobie przedstawić list intencjny . Pragniemy wszysktim naszym klientom gorąco podziękować za wyrażane opinie , - są one dla nas bardzo ważne i stanowią najlepsze paliwo do dalszej pracy. 

Z poważaniem 

Dariusz Graczyk wraz z zespołem Sali Tanecznej                                          Znalezione obrazy dla zapytania logo orly 2019

Oto list:

 

Witam serdecznie,

z tej strony Piotr Słowikowski - jestem dyrektorem działu handlowego Plebiscytów Branżowych Orły.

 

W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej z jednym z naszych konsultantów, chciałbym opowiedzieć Państwu o zasadach plebiscytu Orły Branży Ślubnej, w którym Państwa firma została wyróżniona.


Porównaliśmy oceny prawie 10 tysięcy firm z branży - wymagało to przeskanowania ponad 430 tysięcy stron internetowych takich jak na przykład Google Maps, Facebook, ZUMI, Nowoczesna Firma i wiele innych. Finalnie przeanalizowaliśmy  ponad 499 tysięcy ocen klientów w internecie.

 

Bardzo miło mi poinformować, że Państwa firma otrzymała w tej klasyfikacji finalną ocenę 9.3 na podstawie 115 ocen. Dzięki temu zakwalifikowali się Państwo do otrzymania statusu wyróżnienia w lokalizacji: miasto Łódź.

 

W przypadku Państwa firmy wzięte zostały pod uwagę oceny z następujących portali:

Google Maps: Ocena: 4.2 Ilość: 51
Facebook: Ocena: 5 Ilość: 44
gdziewesele: Ocena: 5 Ilość: 20

 

 

Chciałbym serdecznie pogratulować Państwu tego wyróżnienia. Warto zwrócić uwagę, że jest ono efektem Państwa ciężkiej, systematycznej pracy, co dostrzegają zadowoleni klienci, wypowiadający się pozytywnie na temat Państwa firmy. W wyniku tak restrykcyjnej weryfikacji firmy (aby otrzymać status Laureata trzeba spełnić podstawowe kryterium - czyli ocena końcowa w wysokości co najmniej 8 pkt przy odpowiedniej ich ilości) odpadło ponad 8 tysięcy firm z Państwa branży. Jest to dowodem wyróżniania się Państwa działalności na tle konkurencji. 

 

W założeniu - chcieliśmy stworzyć zestawienie, które będzie po prostu fair dla wszystkich - zarówno firm jak i ich klientów. Nie było konieczności wysyłania jakichkolwiek smsów premium czy uiszczania wpisowego - porównaliśmy już istniejące oceny w internecie dla praktycznie wszystkich firm z branży.  Chcieliśmy, żeby kapitułą oceniającą byli tutaj sami klienci, a zwycięzcami nie zostawały firmy, które mają największe budżety marketingowe, ale firmy, od których klienci wychodzą po prostu zadowoleni. Udział w plebiscycie był oczywiście darmowy, a jego wyniki, a co za tym idzie fakt otrzymania przez Państwa wyróżnienia lokalizacji miasto Łódź jest publicznie dostępny na stronie projektu /www.orlybranzyslubnej.pl - wystarczy wejść w zakładkę Laureaci, zacząć wpisywać swoją nazwę miasta, a następnie wybrać je z rozwijanej listy. 

 

Miło mi również poinformować, że w dniach 6-26.08.2018 w telewizji TVN oraz stacjach tematycznych miała miejsce kampania reklamowa, która informuje społeczeństwo o tym, czy jest ten znak:

“Logo Plebiscytów Branżowych Orły, zobaczysz tylko firmach, które mają najlepszą opinię wśród swoich klientów” - tak brzmi hasło przewodnie tej kampanii.

 

Jeszcze raz chciałbym Państwu serdecznie pogratulować i w imieniu aktualnych oraz przyszłych klientów podziękować za Państwa trud wkładany w codzienną pracę. 

 

 

Z wyrazami szacunku,

Piotr Słowikowski

Dyrektor Działu Handlowego Plebiscytów Branżowych ORŁY

 

powrót do strony głównej
facebook